CuareBa (DJ & Saxofon)

A.rec, czyli Arkadiasz Żarek (saxofon) i CuBa DJ to połączenie niebywałej ekspresji i funku. Duet działa od dwóch lat. A.rec to wykształcony saksofonista, nauczyciel i członek big bandu jazowego. CuBa poprzez naukę gry na fortepianie, skrzypcach i klarnecie oraz pracę w orkiestrze dętej w roli perkusisty poznał podstawowe tajniki muzyki. DJ-owaniem zajmuje się od 15 lat. Duet ma na swoim koncie wiele sukcesów min. wygrany konkurs MySpace Polska, którego nagrodą był występ na scenie TVN podczas Sylwestra w Krakowie!

Grzegorz Piwowonski - saksofonista, kompozytor, model

Pierwszy raz usłyszałem saksofon, kiedy miałem 9 lat. Wykonanie Kenny G (The Moment) wywołało na mnie tak ogromne wrażenie, że postanowiłem pójść w jego ślady. Jednak nie jest to takie proste. Mój pierwszy saksofon, wypożyczony przez tatę, sięgał mi do kolan. Godzinami słuchałem płyt wykonawców saksofonowych i próbowałem powtarzać dźwięki. Wychowałem się na muzyce Smooth Jazz’owej, z którą nie rozstaję się do dzisiaj. Swoje umiejętności szlifowałem w szkole muzycznej I st. w Krzeszowicach, pod okiem pana Roberta Kusia. W 2003r. wziąłem udział w programie telewizyjnym „Ferie z Gwiazdami” a 3 lata później podjąłem współpracę z niemieckim big bandem z Neubiberg, z którym zagrałem koncerty, między innymi w Studio S5 Radia Kraków czy podczas Dni Krakowa na Placu Wolnica. 

Po zajęciu I miejsca w Częstochowie w ogólnopolskim konkursie otworzyły się przede mną drzwi do wielkiego świata muzycznego. Względy finansowe i mój młody wiek zdecydowały o tym, że nie mogłem kształcić się w Warszawie, oddalonej od mojego domu rodzinnego ponad 300 km. Na szczęście zacząłem naukę w Szkole Muzycznej II stopnia w Nowej Hucie u jednego z najlepszych nauczycieli na południu Polski - pana Ignacego Stojka. Codziennie przez 6 lat dojeżdżałem w jedną stronę 2 godziny z saksofonem na plecach w specjalnie uszytej torbie, żeby uczyć się grać u profesjonalisty. Pierwsze oryginalne case na saksofon kupiłem 4 lata później.

W 2006 roku zacząłem współpracować z Grupą Muzyczną Express, dzięki czemu zdobyłem niezbędną wiedzę w zakresie muzyki eventowej. Za pierwsze zarobione pieniądze w Express kupiłem saksofon altowy Selmer Mk Vi zmieniłem ustnik, co spowodowało zmianę dźwięku na bardziej jazzowy.

W 2009 roku wkroczyłem w świat muzyki klubowej. Pierwsze ważne imprezy w swoim życiu grałem z Dj Chill, Dj Carlos Da Silva. Poznałem znanego i cenionego w świecie muzyki klubowej DJ Hugo, który zaprosił mnie do współpracy. Naszym pierwszym wspólnym projektem był Pokaz Najnowszego Modelu Porsche Cayenne. Od 2009 roku współpracuję z polską firmą muzyczną "Fabryka Imprez".

W 2013 roku zaprezentowałem się jako saksofonista sopranowy w jednym z najbardziej cenionych i ekskluzywnych hoteli - The Westin Tokyo .

W 2013 roku podjąłem współprace z orkiestrą "VIVA IVO". Muzyka operetkowa nie była mi znana, poznałem jej tajniki i wspólnie z wybitnymi muzykami, stworzyliśmy dzieło, które przy współpracy ze światowymi śpiewakami można podziwiac w teatrach Polski i nie tylko.

Dla HBO napisałem muzykę do spotu reklamowego serialu "Gra o tron", którą znajdziecie na youtube. 

Dla fotograf Agaty Mayer napisałem walca. Wspólnie zrealizowaliśmy sesję dla Oscara Jacobsona - który ma wyłączność na ubieranie rodziny królewskiej Szwecji.

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Vimeo - White Circle
  • YouTube - White Circle
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now