Ponad 18 letnie doświadczenie  sprawia, że żaden event nie jest mu straszny. Muzyka jest jego pasją od dzieciństwa. Gra tak jakby sam chciał, żeby grano ja jego imprezie.  Współpracuje z najlepszymi animatorami w kraju. Występuje także w duetach z wokalistami i instrumentalistami w formie Live Act-u.

Zapraszam do kontaktu i stałej współpracy.

CuBa DJ

DJ Marcin Cudny

Cudny to DJ wychowany na brzmieniach muzyki lat 80. Umiejętność poruszania się między różnymi gatunkami muzycznymi pozwala mu na kreowanie lekkich brzmień house z domieszką funku, disco i głębokich wokali.  Przygodę z miksowaniem rozpoczął w 2002 roku, a w 2006 zadebiutował w legendarnym klubie Piekarnia – będącej wtedy kolebką polskiej muzyki klubowej. Od tamtego czasu nieustannie rozwija swoje umiejętności. Dzięki różnorodności brzmień, jego sety zadowolą każdego, nawet najbardziej wybrednego słuchacza. Potrafi przejąć muzyczną kontrolę nad tłumem i dostosować się do jego oczekiwań. „Dążę zawsze do tego, aby to, co robię, było interesujące zarówno dla słuchaczy, jak i dla mnie.

 

Jego specyficzny, ale lekki styl sprawia, że agencje eventowe chętnie zapraszają go do współpracy. Do tej pory grał między innymi na premierze magazynu „Place for Dance”, premierze Porsche Cayenne, premierze VW Tuareg, otwarciu salonów „Peek & Cloppenburg”, treningach tanecznych „Era Nadaje Rytm” oraz odpowiadał za obsługę muzyczną stref sponsorskich Orange i Marlboro w trakcie festiwali Orange Warsaw Festival, Open'er Festival i Audioriver.

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Vimeo - White Circle
  • YouTube - White Circle
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now